Nasze bezpośrednie kontakty z wiodącymi firmami europejskimi w zakresie obróbki plastycznej tworzyw sztucznych oraz wzmożona aktywności w dziedzinie poznania nowych trendów technologicznych zaowocowały sporym doświadczeniem oraz wprowadzonymi udoskonaleniami w procesie przetwarzania tworzyw sztucznych. W tym czasie poznaliśmy dogłębnie specyfikę branży. Rozwojowi firmy towarzyszyła rozbudowa oraz modernizacja parku maszynowego. Pozwoliło to na podniesienie jakości produktów i zwiększenie wydajności. Efektem tych działań są produkty o atrakcyjnych cenach i wysokiej jakości.

Oferta 

Oferujemy szeroki wachlarz usług termicznego przetwarzania tworzyw sztucznych. Naszym głównym profilem jest produkcja opakowań technologią wtrysku i rozdmuchu min. dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego jak i również wszelkich detali wykonywanych technologią wtrysku.

Jakość

Certyfikat ISO

 Firma nasza przywiązuje ogromną wagę, co do utrzymywania należytej jakości wytwarzanych wyrobów. Stworzyliśmy wielostanowiskowy system utrzymania jakości. W efekcie daje nam to pewność dostarczenia naszym klientom towarów o odpowiedniej powtarzalnej jakości.

Logistyka dostaw

Z uwagi na ciągle rosnące oczekiwania rynku, polityka naszej firmy opiera się na elastycznym podejściu, co do wymagań naszych klientów pod kontem wytwarzania, magazynowania i dostarczania gotowych wyrobów. Każdorazowo indywidualnie omawiamy z naszym klientem logistykę dostaw, aby jak najwygodniej dla swojej firmy mógł korzystać z naszego potencjału magazynowego.