Centrum frezerskie CNCCertyfikat ISOFirma Produkcyjno – Usługowa PLASTIKON Spółka Cywilna działa od 2000 roku. To dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo oparte jest na prywatnym, bezpiecznym kapitale. Firma specjalizuje się w precyzyjnej obróbce metali CNC oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Wysoka jakość usług osiągana przez ciągłą modernizację parku maszynowego oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników zaowocowało wieloma kontraktami zarówno na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznym. Specjalizujemy się w wykonywaniu jednostkowych detali wymagających dużej precyzji jak również w wytwarzaniu specjalistycznego oprzyrządowania dla różnych gałęzi przemysłu tj. formy wtryskowe do tworzyw sztucznych, aluminium, gumy, formy rozdmuchowe odlewnicze, wykrojniki, tłoczniki, okrojniki nadlewów itp. Wytwarzamy narzędzia o najwyższych wymaganiach jakościowych  zaawansowanej konstrukcji i wysokim reżimie technologicznym. Posiadamy specjalistyczne oprogramowania do projektowania przestrzennego w którym tworzymy wirtualne modele zarówno narzędzi jak i powstających z nich detali co w znacznym stopniu skraca czas wykonania narzędzia. Wykonujemy również narzędzia z gotowej dokumentacji powierzonej przez klienta. Prowadzimy nadzór wdrożenia narzędzia do produkcji od momentu jego zaprojektowania poprzez jego wykonanie, uruchomienie i sprawdzenie w pracy ciągłej.

 


Formy i narzędzia

Formy wtryskowe, wykrojniki i inne narzędzia

Narzędzia przemysłowe, formy wtryskowe, formy tłoczne (wulkanizujące) do gumy, formy rozdmuchowe, wykrojniki, okrojniki nadlewów, elektrody i inne.

 

Usługi precyzyjnej obróbki metali CNC

Usługi precyzyjnej obróbki metali CNC

Toczenie detali z użyciem tokarek konwencjonalnych jak i sterowanych numerycznie, frezowanie detali z użyciem frezarek konwencjonalnych jak i sterowanych

numerycznie, szlifowanie płaszczyzn, wałków i otworów z użyciem konwencjonalnych maszyn szlifujących, elektrodrążenie wgłębne i drutowe itp….